Svatby

1. Představte si, že máte klíč k nekonečné pokladnici vzpomínek.

S naším neomezeným tiskem fotografií získáte přesně to – možnost zachytit každý neopakovatelný okamžik vaší svatby bez obav z příplatků a limitů. Žádné další obavy, že by nějaký drahocenný úsměv nebo pohled unikl navždy. Každá vaše radostná chvíle bude zachycena a vytištěna pro vaši věčnou památku.

2. Vaše svatba bude jako z pohádky, ale co pozadí vašich fotografií?

Zapomeňte na nudné a obyčejné scény. Naše krásné fotopozadí promění každý snímek v umělecké dílo, které dokonale vystihuje atmosféru vašeho velkého dne. Ať už sníte o romantických květinových aranžmá, nebo o elegantních vintage sceneriích, my vám pomůžeme vytvořit dokonalé pozadí pro vaše nezapomenutelné momenty.

3. Chcete, aby vaše svatební fotky byly jedinečné a promlouvaly přímo k srdci?

S naším maxi balíčkem tematických rekvizit přidáte svým fotografiím šmrnc, který vyvolá úsměvy a zanechá všem vzpomínku na nekonečnou zábavu. Přeměňte každou fotografii v originální zážitek plný smíchu a štěstí, který vás bude bavit prohlížet po celá desetiletí.

4. Nechte své svatební fotky mluvit vaším příběhem. 

Naše grafika dle příležitosti a úžasné šablony fotografií jsou jako čarodějův proutek, který přetváří každý snímek v dědictví plné lásky a radosti. Ať už si přejete elegantní monogramy nebo hravé ilustrace, vaše fotografie budou odrážet váš osobní styl a vytvoří z každého okamžiku vaší svatby nezapomenutelný příběh.


5. Nikdy se nebudete muset rozhodovat, která fotka je ta "nej". 

S naším dotiskem nejvydařenějších fotek si můžete dovolit mít všechny! Už žádné těžké rozhodování, který z těch bezcenných momentů si nechat zvěčnit. My vám dáme možnost vlastnit je všechny, abyste mohli sdílet každý úsměv a každou slzu štěstí s těmi, které máte nejraději.

Pronájmem získáte:

  • neomezený tisk fotografií
  • krásné fotopozadí 
  • maxi balík tematických rekvizit
  • grafika dle příležitosti
  • úžasné šablony fotografií
  • dotisk nejvydařenějších fotek
  • pomoc příjemné obsluhy