Firemní večírky

1. Představte si, jak ohromíte své klienty a partnery na příštím firemním večírku 

náš neomezený tisk fotografií zaručuje, že žádný vzácný okamžik neunikne vaší pozornosti. Už žádné výmluvy o "chybějícím filmu" nebo "plném úložišti" – my vám dáme možnost zachytit a okamžitě sdílet každý úsměv, každý skleničku šampaňského a každý nečekaný tanec.


2. Vaše událost bude mít styl, který si zaslouží!

S našimi krásnými fotopozadími se každý snímek promění v umělecké dílo. Nechte vaše hosty zapózovat před elegantními, profesionálně navrženými pozadími, která promění běžné fotky ve vzpomínky, na které se nezapomíná.


3. Máte téma? My máme rekvizity!

 S naším maxi balíkem tematických rekvizit se každý zaměstnanec, klient nebo partner může stát hvězdou večera. Od vánočních čepic po pirátské šavle – vytvoříme nezapomenutelnou zábavu, která rozproudí i ty nejvážnější obchodní jednání.


4. Proměňte každou událost v jedinečný zážitek s naší grafikou na míru.

 Ať už oslavujete firemní výročí, produktové uvedení na trh nebo jen páteční večírek, naše personalizované grafické šablony zajistí, že vaše fotky budou mít osobitý nádech, který perfektně doplní ducha vaší značky.


5. A co když je ten perfektní moment zachycen, ale ztratí se v hromadě snímků?

 Žádný strach! Naše služba dotisku nejvydařenějších fotek zajistí, že ten nejlepší úsměv vašeho šéfa nebo ten kouzelný týmový snímek bude mít každý, kdo si ho zaslouží. Plus, s pomocí naší příjemné obsluhy bude každý krok procesu hladký jako hedvábí.